8 denní poznávací zájezd z Hurghady

Plavba po Nilu s návštěvou přilehlých chrámů a Údolí králů spojená s odpočinkem u Rudého moře.

Přinášíme Vám jeden z tipů pro poznávací zájezd do Egypta, poznáte monumenální památky v Luxoru nebo tajemné Údolí králů a zároveň si odpočinete u Rudého moře.

Program

Sobota:
Odlet z České republiky, přílet do Hurghady, transfer do hotelu, ubytování.

Neděle:
Volný den u Rudého moře.

Pondělí:
Brzy ráno odjezd do Asuánu, po příjezdu navštívíte chrám Philae. Po prohlídce nalodění, večeře a nocleh.

Úterý:
Snídaně, prohlídka chrámu Kom Ombo, který je zasvěcen dvěma bohům – Sobekovi a Horovi. Následuje plavba do Edfu, prohlídka chrámu zasvěceného bohu Horovi, poté pokračování plavby do Luxoru. Večeře a nocleh na lodi.

Středa:
Tento den navštívíte Údolí králů, chrám královny Hatšepsut, zastavíte se i u Memnonových kolosů a v dílně na výrobu alabastru. V podvečerních hodinách navštívíte chrám v Luxoru a budete si jej moci prohlédnout za fascinujícího večerního osvětlení. Večeře a nocleh na lodi.

Čtvrtek:
Po snídani prohlídka chrámu v Karnak, oběd na lodi. V odpoledních hodinách odjezd do oblasti Hurghady, ubytování v hotelu, večeře a nocleh.

Pátek:
Volný den u Rudého moře.

Sobota:
Snídaně, transfer z hotelu na letiště a odlet zpět do České republiky.

V ceně je zahrnuto:
Letecká doprava v turistické třídě včetně letištních a bezpečnostních poplatků, ubytování a stravování dle programu (4 noci v hotelu v Hurghadě s All Inclusive ve 4* hotelu, 3 noci s plnou penzí na lodi 4*, obědový balíček při přesunu z Hurghady do Asuánu), služby česky nebo slovensky hovořícího průvodce, místní průvodce, transfery autobusem, prohlídky dle programu včetně vstupů, povinné pojištění cestovní kanceláře ve smyslu zákona č. 159/99 Sb.

Minimální obsazenost pro doprovod česky nebo slovensky hovořícího delegáta je 6 osob. V případě nižší obsazenosti zájezdu bude k dispozici pouze anglicky hovořící místní průvodce.

V ceně není zahrnuto:
Doporučený příplatek za cestovní pojištění 590 Kč/pobyt/dospělá osoba a 340 Kč/ pobyt/dítě do 18 let,, vstupní vízum (cestovní kancelář Vám zajistí vstupní vízum na požádání a za poplatek 800 Kč/osoba s vlastním pasem), fakultativní služby, doporučené bakšišné.

Poznávací zájezd do Egypta

 

Kompletní přehled poznávacích zájezdů do Egypta – země faraónů a pyramid si prohlédněte zde … 

Poznejte krásu starověkých egyptských památek!

Více o Egyptě a jeho monumentálních památkách se dozvíte průvodci, který jsme pro Vás připravili: Průvodce Egypt