Letní olympijské hry v Brazílii 2016

Již se to blíží.  Ještě máme v paměti veleúspěšné londýnské olympijské hry v roce 2012, a v příštím roce ( 2016 ) se největší sportovní mezinárodní událost odehraje v brazilském Rio de Janeiro.

Teprve třetí olympijské hry v jejich novodobé historii proběhnou na jižní polokouli. Dvakrát byly v Austrálii, kdy je v roce 1956 hostilo Melbourne a v roce 2000 Sydney. Tentokráte budou v největším a nejlidnatějším státě Jižní Ameriky – horkokrevné Brazílii.

Hry XXXI. letní olympiády bude hostit Rio de Janeiro v termínu 5.8.-21.8.2016, karnevalové město proslulé rytmy samby a nikdy nekončícím nočním životem.

V době konání 5.8.-21.8.2016 pro Vás cestovní kancelář Čedok připravuje zájezdy přímo do místa dění včetně vstupenek na atraktivní sportovní disciplíny s účastí českých sportovců.

Cestovní kancelář Čedok je jedním ze tří autorizovaných prodejců vstupenek na Olympijské hry v Riu pro Českou republiku. Sledujte aktualizované informace včetně konkrétní nabídky zájezdů, které budou postupně zveřejňovány na webu Čedoku.

Nenechejte si ujít vrcholové sportovní výkony a jedinečnou atmosféru přímo v místě dění! Objednejte si zájezd a vstupenky na Letní olympijské hry v Riu.

 

 

Exotika 2015/2016